У зв’язку з подорожчанням проїзду в тернопільських маршрутках у соцмережах агітують до їх бойкоту і активнішого використання тролейбусів.

бойкот маршруток ТернопільЦікаво, що ініціативу придумав працівник компанії “Тернопільелектротранс” Андрій Окрутний. В мережі поширили інфорграфіку з поясненням переваг рогатого транспорту над “безрогим”.  “Друзі, давайте просто заради цікавості з 1 березня будемо пересідати на тролейбуси, маршрутки стануть по 3 грн, вони все кажуть що їм нема чим обслуговувати автобуси і все їм мало, коли буде подорожчання багато людей пересяде на тролейбуси і велосипеди, давайте заради принциповості підтримаєм екологічний транспорт.” – пише працівник тролейбусного депо.

За даними “За Збручем” здорожчання проїзду може бути не останнім. Коли приймали рішення про вартість у 3 гривні, не врахували суттєвого зростання вартості дизпалива, яким заправляють маршрутні автобуси. Відтак пан Мединський аргументовано агітує мера Сергія Надала про ціну у 3,5-4 гривень з 1 квітня 2015 року.