Про дивну пригоду розповідать наші колеги з телеканалу ІНТБ.10 січня у Тернополі на перехресті вулиць Оболоня та Шептицького інспектор дорожньо-патрульної служби(очевидно, наша колега  мала на увазі ДАІ) Андрій Я. зупинив автомобіль. При огляді «Мазди» він виявив відсутність талону техогляду, а від водія несло спиртним. Після медичного обстеження в крові чоловіка виявили алкоголь. Водія разом з автомобілем відвезли на штрафмайданчик. І тут, каже працівник інспекції, усе й почалося.

Андрій Я.: «Як тільки ми зупинились, жінка – не сказавши хто вона, не представивши будь-яких документів – вдерлася в автомобіль і почала кричати, що це її машина. У подальшому було викликано наших командирів. Вони приїхали на місце, а після чергового прохання вийти з автомобіля вкусила мене за палець».

Жінка, яка вкусила інспектора ДПС, стверджує, що «Мазда» належить саме їй. У неї власний погляд на цю подію. Пані Світлана пояснила, що автомобіль є несправний і його готують до техогляду. Водій, якого затримали, саме переганяв «Мазду» до механіків, а після зупинки інспекторами ДАІ чоловік зателефонував до Світлани Борисівни.

Світлана Борисівна: «Згідно закону, якщо можна усунути якусь неполадку, то я можу зробити це на місці. Я, звичайно ж, передзвонила, що під’їжджаю. Але десь у 100 метрах до машини вони вирулили на Об’їзну. А інспектор ДАІ, який сидів за кермом, зупинитися не захотів – щоб поговорити зі мною».

Андрій Я.: «Мають право зупиняти автомобіль інспектора дорожньої патрульної служб із мигалками, на жест жезла, на жест рукою. В даному випадку зупиняти мене ніхто не зупиняв згідно законних підстав».

Наздогнати власне авто Світлані Борисівні вдалося вже біля штрафмайданчика, де і стався інцидент. Жінка каже, що вкусити інспектора її змусили обставини.

Світлана Борисівна: «Я намагалася сісти в крісло пасажира, але інспектор почав мені заламувати руки. І почав мене обзивати, назвав мене безпосередньо сукою. Я зрозуміла, що у мене безвихідна ситуація, що я не можу сісти за кермо. Двоє працівників ДАІ, і безпосередньо Я., почали мене витягувати, що засвідчує кров у мене на одязі. Відібрали в мене телефони, тому що я хотіла передзвонити на 102, щоб викликати оперативників, і в прокуратуру, щоб викликати прокурора».

Андрій Я.: «Телефони в неї ніхто не забирав. Просто склалася така ситуація, що пропонували їй вийти. Її було попереджено, що в разі непокори, якщо вона не виконає законних вимог працівника міліції, буде застосована сила. Вона категорично відмовилась вийти. При спробі застосувати силу вилетіли телефони, які знаходились у неї в кишені. І щоб не знищити телефони, вони були поставлені на автомобіль зверху».

Інспектор стверджує, що жінка не показала документів, які б засвідчили її відношення до авто.

Андрій Я.: «Згідно пункту 2.1 Правил, будь-яких документів вона не показувала».

Світлана Борисівна ж запевняє, що всі необхідні документи пред’явила.

Світлана Борисівна: «Я показала техпаспорт, документи на машину. Маю документи безпосередньо на фірму: хто я, що я і яке відношення маю до машини».

Водій, з якого розпочався інцидент, спілкуватися з журналістами відмовився. Автомобіль стоятиме на штрафмайданчику. Хто винен у ситуації, що сталася, з’ясує прокуратура.

Ірина Шуптарська, ІНТБ