У Тернополі до свята 66-ї річниці визволення України від німецьких фашистів в 11-ту окрему гвардійську артилерійську бригаду поступило понад 20 зразків стрілецької зброї часів Великої Вітчизняної війни, з якими зможуть ознайомитися мешканці області.

Військовослужбовці Збройних Сил України, які продовжують славні традиції воїнів-визволитилів мають постійно нагадувати сучасній молоді про подвиги славетних героїв. Про це заявив ТВО командира 11-ї Тернопільської окремої гвардійської артилерійської бригади полковник Олег Лісовий під час урочистостей з нагоди 66-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, що відбулися сьогодні, 28 жовтня, на Пагорбі Слави у Старому парку в Тернополі.

За його словами артилеристи глибоко шанують пам’ять про тих, хто мужньо боровся за честь, свободу та незалежність нашої Батьківщини і про їхні звитяги не повинні забути теперішні покоління.

– Спеціально до святкування 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників командування 11-ї Тернопільської окремої гвардійської артилерійської бригади замовило у столиці зразки стрілецької зброї часів Великої Вітчизняної війни. Днями 23 одиниці зброї вже поступило у військову частину, і після належного оформлення вони будуть виставлені на виставку у кімнаті Бойової Слави бригади, – зазначив полковник Олег Лісовий.

Офіцер також зауважив, що найближчим часом зі стрілецькою зброєю, якою вершилася українська історія, а також із бойовим шляхом бригади у роки Великої Вітчизняної війни зможуть ознайомитися тернополяни, у першу чергу студенти та школярі навчальних закладів краю.

До слова, у 1944 році артилерійська бригада, яка зараз носить горде найменування «Тернопільська» визволяла обласний центр від фашистів.

Василь Лабай для ZZ