Поспілкуватися, звернутися по допомогу та отримати подарунки мали змогу матері-вихідці з інтернатів під час акції «Весна і жінка».

Таку зустріч для сімей із дітьми віком до 7 років у Тернополі провели вже вдруге. Для участі в акції організатори відібрали 20 родин із найбільш скрутним матеріальним становищем.

– Вважаю, що такі заходи протягом року потрібно проводити частіше. Вони потрібні для того, щоб сім’ї між собою контактували, спілкувалися, і таким чином піднімали свої питання, проблеми, а також ділилися успіхами. Це дає можливість запобігти явищу соціального сирітства – щоб вони не повторили випадку здачі дитини в інтернат, звідки самі вийшли, – зазначив президент ГМО «Братерство сиріт» Володимир Мазур.

Виховуючи дітей, матері-сироти стикаються з різними проблемами. Проте щоб вирішити більшість із них, потрібні кошти. Допомагають таким родинам сьогодні громадські організації та меценати. Крім подарунків, матерів та їхніх дітей розважали іграми, частували солодощами та фруктами, повідомляє телеканал ІНТБ.