Тернопільський обласний Форум Молодіжного крила політичної партії «УДАР Віталія Кличка», що відбувся 7 вересня, можна вважати успішно завершеним! До Тернопільського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, де проводився Форум, з’їхалось більше двохсот ударівців. Гостей Тернопіль приймав із Києва, Ужгорода, Рівного, Чернігова, Вінниці, Івано-Франківська та усіх райцентрів Тернопілля.

молодіжний з'їзд УДАРу в Тернополі, Побер, Ковальчук, Наливайченко, МаксимовПершим із вітальним словом виступив організатор Форуму, координатор Молодіжного крила ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Андрій Копачівський, котрий подякував усім, хто приїхав.

Продовжив народний депутат України Ігор Побер: «Наше молодіжне крило – одне з найактивніших в Україні. На цих молодих людей ми покладаємо великі надії. За ними майбутнє. Фактично всі члени молодіжки народилися вже в незалежній вільній країні. Вони хочуть жити в нормальній цивілізованій державі. Тож ми спільно докладемо усіх зусиль, аби зробити Україну такою».

– Саме ви – молодь – розпочнете нову епоху України, – наголосила голова Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Наталка Михно. – Епоху особистої відповідальності за свій успіх та успіх держави . А ми, старше покоління, допоможемо, підкажемо та підтримаємо вас у цьому.

Завітали на Форум і активісти партії УДАР Віталій Ломакович, Віталій Максимов та Ольга Колос.

– Неодноразово переконувалась, що Тернопільська молодіжка вміє працювати командою, а це дуже важлива риса успішного колективу,- констатувала пані Ольга. – Тож я бажаю не втратити її, адже тільки спільно ми зможемо досягнути поставлених цілей.

молодіжний з'їзд УДАРу в Тернополі, Побер, Ковальчук, Наливайченко, МаксимовОдним із головних завдань Форуму було обрання Координаційної ради Молодіжного крила ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка». Делегати одноголосно підтримали кандидатуру координатора Молодіжного крила ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Андрія Копачівського на посаду голови Координаційної ради. Заступниками голови Координаційної ради обрали Дмитра Андрієшина та Василя Мудла. Секретарем – Зоряну Антонів.

Після привітань гостей Форуму та координаторів регіональних молодіжок для учасників провели тренінг з комунікацій та ораторського мистецтва.

Завершив Форум заступник голови партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Ковальчук: «В нашій програмі молодіжній політиці приділено дуже багато уваги. І в своїй передвиборчій програмі ми вказали те, яким чином здійснюватимемо розвиток молоді. А саме, через гарантування першого робочого місця, через доступність до якісної освіти, через прозорі програми надання житла молоді. Та це нам вдасться тільки після того, як ми переможемо на Президентських виборах».

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

 001молодіжний з'їзд УДАРу в Тернополі, Побер, Ковальчук, Наливайченко, Максимовмолодіжний з'їзд УДАРу в Тернополі, Побер, Ковальчук, Наливайченко, Максимовмолодіжний з'їзд УДАРу в Тернополі, Побер, Ковальчук, Наливайченко, Максимовмолодіжний з'їзд УДАРу в Тернополі, Побер, Ковальчук, Наливайченко, Максимовмолодіжний з'їзд УДАРу в Тернополі, Побер, Ковальчук, Наливайченко, Максимовмолодіжний з'їзд УДАРу в Тернополі, Побер, Ковальчук, Наливайченко, Максимовмолодіжний з'їзд УДАРу в Тернополі, Побер, Ковальчук, Наливайченко, Максимовмолодіжний з'їзд УДАРу в Тернополі, Побер, Ковальчук, Наливайченко, Максимовмолодіжний з'їзд УДАРу в Тернополі, Побер, Ковальчук, Наливайченко, Максимов