1 червня розпочинається громадське обговорення щодо перейменування у Тернополі вулиць: Танцорова, Живова, Макаренка, А. Чехова, Агрономічна, Бригадна, Ю. Гагаріна, Достоєвського, М. Глінки, М. Ломоносова, Пушкіна, Л. Толстого, Чалдаєва.

В зв’язку із воєнним станом на території України, громадське обговорення проводиться шляхом надання пропозицій у формі електронної консультації та в письмовій формі.

Зокрема, повнолітні громадяни України, зареєстровані на території Тернопільської міської територіальної громади, можуть подавати власні пропозиції та зауваження через портал «Електронні консультації та обговорення» за посиланням, а також через відділ звернень Тернопільської міської ради за адресою м. Тернопіль, вул. Листопадова, 6 із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає.

Триватиме громадське обговорення впродовж 30-ти днів.

Нагадаємо, розпорядженням міського голови від 26.04.2022 року №100 «Про створення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження» створено комісію з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження.

Назви, що пропонується присвоїти об’єктам права власності:

 1. Вулиця Танцорова – вулиця Старий Поділ
 2. Вулиця Живова – вулиця Торговиця
 3. Вулиця Макаренка  – вулиця Іванни Блажкевич.
 4. Вулиця А. Чехова – вулиця Олени Теліги
 5. Вулиця Агрономічна – вулиця Дарії Віконської
 6. Вулиця Бригадна – вулиця Омеляна Пріцака
 7. Вулиця Ю. Гагаріна – вулиця Івана Гавдиди
 8. Вулиця Достоєвського – вулиця Ілярія Бриковича
 9. Вулиця М. Глінки – вулиця Миколи Леонтовича
 10. Вулиця М. Ломоносова – вулиця Князя Святослава
 11. Вулиця Пушкіна – вулиця Захисників України
 12. Вулиця Л. Толстого – вулиця Євгена Мєшковського
 13. Вулиця Чалдаєва – вулиця Любомира Гузара