Виставку медіа-мистецтва «Суперзараз» відкрили у тернопільській галереї «Бункермуз». Це збірна експозиція митців, які працюють у цьому напрямку. Зокрема, представлені такі стилі як: нью-медіа-арт, віртуальна реальність, генеративарт, концептуальне мистецтво, саундарт, кіно тощо.

– Суперзараз – це понад дійсний момент, який більший, ніж просто реальність, дещо більше одного, – розповів Саша Долгий, куратор виставки. – Суперзараз – це люфт матерії та простору, втиснутих у час, щоби в ньому протікати. Суперзараз – це повний обсяг варіантів, із яких обрані всі й всі відбуваються, фаталізм і свобода. Cвіт переповнений собою, але це не новина, просто «Я» це тільки помітило, проносячись крізь відображення відображень, в яких, резонуючи відображаються відображення відображень.

Свої роботи для експозиції надали: Дана Косміна, Анатолій Бєлов, Дарія Вештак, Карина Лазарук, Мітя Чуріков, Саша Долгий, Лео Троценко, Дарина Фес, Анна Теа, Вова Моров, Ірина Костишина. Запропоновані глядачам твори є невід’ємною частиною фестивалю «Гамселить». Цей фестиваль проходить у Тернополі з 2012-го року, як триденний маратон. Він об’єднує шанувальників електронної музики та сучасного мистецтва зі всієї України та з-за кордону. Цього року, упродовж 18-20 квітня, у ньому взяли участь митці з Австрії, Литви, Німеччини, Польщі, України та Чехії. А відвідати експозицію «Суперзараз» тернополяни зможуть до третього травня.