У минулі вихідні до Заліщицького райвідділу внутрішніх справ у Тернопільській області звернувся місцевий житель. Чоловік, котрий займається підводним плаванням, виявив у річці Серет, поблизусела Касперівців, втоплений автомобіль.

На місце події виїхали слідчо-оперативні групи місцевого райвідділу та обласного управління внутрішніх справ. Правоохоронці витягнули «Мерседес» із семиметрової глибини на берег. У салоні автомобіля знайшли трупи двох невідомих.

Особи загиблих вдалося встановити. Це двоє жителів міста Чернівців, 1940 та 1947 років народження, котрі з 2002 року перебували в розшуку, як безвісти зниклі. Рідні розповідали, що їхні родичі поїхали на рибалку, але додому так і не повернулися. Через те, що довго не вдавалося знайти розшукуваних, а також з метою об’єктивного встановлення усіх обставин того, що могло статися, слідчі порушили кримінальну справу за фактами вбивств.

Знайдені скелетовані тіла вже оглянули судмедексперти. За попередніми висновками – слідів насилля не виявлено. Правоохоронці перевіряють різні версії загибелі людей, в тому числі й нещасний випадок, – повідомили у відділі зв’язків з громадськістю УМВСУ в області.