У Києві покажуть “Благословенне Тернопілля”

08/02/2018 0
Розмір тексту:

15 лютого у Києві відбудеться презентація «Благословенне Тернопілля». Такий захід організовують у столиці вдруге. Там представлять економічний, туристичний та мистецький потенціал регіону.

Презентацію «Благословенне Тернопілля» проводитимуть на міжнародному рівні. До Києва з’їдуться керівники регіонів, а також управлінці з інших країн.

«Тернопільщина представить себе на цьому заході. Зокрема, керівники Бережанського району готують презентацію музею січових стрільців «Тернопілля – край стрілецької звитяги», а от керівники Борщівського району розповідатимуть про фестиваль «Вертеба», а також представлять експозицію «Трипілля на Тернопіллі». Братимуть участь у виставці і представники Козівського району, а також Шумського району, зокрема вони представлять експозицію «Тернопілля – повстанський край». У програмі – представлення експозиції «TERNOPIL*YA».  Родзинкою Тернопільщини має стати представлення Національного заповідника «Замки Тернопілля», – розповіли в управлінні культури Тернопільської ОДА.

На презентацію «Благословенне Тернопілля» запрошені Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав.   Захід пройде у Міжнародному виставковому конференц-центрі «Український Дім».

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...