Міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін в інтерв’ю кореспонденту спортивного порталу HotSport.ua, розповів про скандальну ситуацію, яка розгортається навколо будівництва дачних ділянок на території навчально-тренувальної бази біатлоністів в селі Підгороднє Тернопільської області.

Равіль СафіуллінРавіль Сафович, близько двох тижнів тому президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак говорив, що з боку Федерації зроблено все можливе, щоб повернути базу спортсменам. Як ситуація бачиться в Міністерстві?

— Я з цього питання був в адміністрації президента України Віктора Януковича. Розмовляв з губернатором Тернопільської області, з головою Тернопільського району, де знаходиться база. Також папір у вищі інстанції написав народний депутат від партії “Свобода” Олексій Кайда, який нещодавно одружився на нашій чемпіонці Олені Підгрушній.

Яка там ситуація … Є база і є траса. Місцева влада відводять 15 ділянок загальною площею в 1,5 гектара. Але ділянки відводять всередині траси. Влада каже, що нічого порушувати не будуть, а саму трасу в місцях в’їзду-виїзду на ці ділянки, реконструюють і зроблять повітряні мости. Ну, це маячня. Потрібно подумати і розібратися, невже ці півтора гектара не можна знайти в іншому місці? Траса будувалася за певним планом і для конкретних цілей, а тепер хочуть там будувати мости. Поки ситуація з базою на стадії вирішення. Повторюся, я особисто з усіма говорив на цю тему і доніс всю ситуацію.

— Є дата, коли рішення має бути прийнято остаточно?

— Поки що ні. Але є оптимальне рішення. На мою думку, оптимальним рішенням у цій ситуації було б скасувати рішення про виділення землі, і цим 15 господарям дати землю в іншому місці, — наводить слова Міністра портал HotSport.ua.