У середині липня канал СТБ запускає нове реаліті-шоу під назвою Ф”ермер шукає дружину”. Його ведучою стане тернополянка – Ірина Борисюк.

.

Ірина Борисюк дебютувала у ролі телеведучої ще взимку. У парі з Дмитром Танковичем вона працювала на проекті “Танці з зірками”. Дехто критикував манеру Ірини вести програму, і звинувачували в телевізійній безликості. Але зараз у Ірини вже є досвід роботи телеведучої, і до неї надійшла чергова пропозиція від каналу. Борисюк без роздумів погодилася вести нове шоу.

Десять чоловіків від 25 до 60 років візьмуть участь у програмі “Фермер шукає дружину”. Під час знайомства вони розкажуть глядачкам свої історії життя і любові, покажуть власні земельні угіддя.

Після цього ефіру глядачки, які схочуть сховатися за міцною чоловічою спиною , дістануть унікальну можливість прийти до вподобаного фермера на побачення. Для цього потрібно лише написати листа. Для роздумів і відправки любовної кореспонденції канал СТБ дає цілий місяць. За кількістю листів керівник проекту відбере п’ятірку найпопулярніших і бажаних холостяків, які і продовжать участь у проекті, пише bigmir.net

Редакція “ЗЗ” бажає Ірині Борисюк успіхів у її кар’єрі шоу-вумен, а проекту знайти свою аудиторію глядачів.