Тернопільську загальноосвітню школу №9 перетворили в тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей №9». Відповідне рішення прийняли депутати міської ради у п’ятницю. Начальниця управління освіти Ольга Похиляк пояснила причини такої реорганізації.

– Зважаючи на те, що в системі освіти вже працює спеціалізована початкова школа з поглибленим вивченням економіки є потреба створити такий комплекс – школа-економічний ліцей. Є побажання громадськості. Проходило засідання громадської ради. Депутатська комісія з питань освіти схвалила. Є тісна співпраця з економічним університетом. Була зустріч з ректором, де домовились, що буде створюватися і збагачуватися матеріально-технічна база. На базі школи №9 вже на сьогоднішній день, згідно із угодою, працює економічний коледж, – розповіла чиновниця.

Ольга Похиляк також запевнила, що перетворення звичайної школи на економічний ліцей не зачепить вчителів.

– Проведена зустріч з педагогічним колективом школи №9. Є витяг протоколу педагогічної ради. Є рішення ради школи. Вчителі задоволені. У них не те, що будуть «врізані» години, а вони будуть мати ще й додаткові, які буде оплачувати економічний університет. Це стосується вчителів відповідного фаху – математики, географії, хімії, фізики, – пояснила начальниця управління освіти.

Нагадаємо, торік у Тернополі на базі дванадцятої школи створили навчально-виховний комплекс школу-колегіум імені Йосифа Сліпого. Цей заклад також розташований у мікрорайоні Дружба.

!–more–