Квіти, камерний оркестр і вітання уже з самого порога. Так зустрічали вранці напередодні Міжнародного жіночого дня усіх жінок, які працюють в податковій адміністрації їх колеги-чоловіки. Сюрпризи не завершувалися упродовж дня, повідомляє телеканал TV-4.

– Нас чекала червона розстелена доріжка, хлопці-співробітники з квітами, було дуже приємно, справжнє свято весни, – розповіла старший податковий інспектор відділу ТОДПІ Олеся Мацех.

Жінки-податківці зізнаються, що гендерного поділу на роботі не відчувають. Вони – і керівники, і підлеглі, як і колеги-чоловіки, але тонкій жіночій душі свята все ж хочеться.

– Жінок у нашому колективі більшість. І вони добре справляються з поставленим завданням. Сьогодні ми їх вирішили привітати і побажати особистого щастя кожній на роботі і вдома, хочемо подякувати за працю, – каже голова Державної податкової адміністрації в Тернопільській області Михайло Кацан.

Аби засвідчити свою повагу та додати святкового настрою, чоловіки-податківці оголосили жінкам скорочений робочий день і запросили на святковий концерт.