Висловлення недовіри головному архітектору міста Тернополя п. В. Бесазі стало індикатором, як­ий засвідчив наявність серйозних, системних проблем у галузі. Так вважає депутат міської ради від БПП «Солідарність» Володимир Місько. На його думку, звинувачення на адресу посадовця були суттєвими та переконливими, що зрештою визначило результат голосування в сесійній залі.

Володимир Місько– Водночас більшість депутатів своїм рішенням вказали на необхідність перезавантаження у структурі виконавчих органів Тернопільської міської ради. Зрештою це нормальна, звична практика для демократичних спільнот, адже в такий спосіб можна підвищити рівень відповідальності високопосадовців перед містянами та надати поштовху для успішнішого розвитку рідного Тернополя.

На мій погляд, голосування депутатів міськради актуалізувало ініційовану громадою дискусію щодо перегляду та неухильного дотримання правил містобудування. Тож позиція депутатів від БПП «Солідарність» чітко відображає настрої тернополян. Остаточно фракція визначиться на засіданні сьогодні, 5 січня 2016 р,- пояснив Володимир Місько.

Читайте на цю тему:

Кого Сергій Надал купить на свята?

Ігор Турський: питання головного архітектора – питання розвитку європейського міста

Через головного архітектора  Василя Бесагу Тернопіль перетворюється на село, – депутат міськради Андрій Шкула