Міський голова Тернополя в черговий раз визнаний найвідповідальнішим та найефективнішим мером серед всіх українських міст. Авторитетне видання «Слово і діло» підтвердило, що на сьогодні максимальний рівень виконання запевнень серед усіх мерів саме у Сергія Надала. Мер Тернополя виконав 61% своїх зобов’язань.

Найефективніший та інноваційний мер

Надал є одним із найдосвідченіших мерів, за час своїх каденцій він виконав 183 обіцянок. Для прикладу мер Львова Андрій Садовий, який очолює Львів із березня 2006 року (тобто на одну каденцію більше ніж Сергій Надал), дав 389 запевнень, з яких виконав лише 153 (39%).

Таким чином, у рейтингах «Слово і діло» тернопільський міський голова стабільно посідає найвищі позиції вже протягом 5 років поспіль. Тобто це доказ системної роботи Сергія Надала щодо розвитку рідного міста.

Варто зауважити, що це не перше авторитетне видання, яке відзначає працю міського голови Тернополя. Зокрема у листопаді минулого року за версією поважного видання «Українська правда», очільник Тернополя Сергій Надал увійшов у 20-ку найпрогресивніших мерів-інноваторів України, яких відібрали із більш ніж 400 заявок. Під час голосування враховувалися інноваційність мера і впроваджені ним практики. Критерії оцінки відповідали світовим аналогам рейтингу European Capital of Innovation та стосувалися нововведень в усіх сферах життя мешканців міста: міське планування, громадські послуги, культура, охорона здоров’я, екологія, безпека та охорона, комунікація, підприємництво, стартап-екосистема, бренд міста.

Інвестиційна привабливість Тернополя

Також завдяки діяльності міського голови Тернополя, наше місто регулярно займає провідні місця у вітчизняних та міжнародних економічних рейтингах. Так інвестиційну привабливість Тернополя підтвердили відомі рейтингові агентства.

Журнал fDi Intelligence (Ефдіай Інтелідженс), який видається британською компанією The Financial Times, визнав Тернопіль кращим у рейтингу Європейських міст за показниками економічної ефективності.

Минулого року Аналітична агенція «Євро-Рейтинг» віддала Тернополю першу позицію інвестиційної ефективності міст України. Тернопіль посів найвищу сходинку рейтингу, випереджаючи навіть Київ.

Буквально декілька днів назад, Національне рейтингове агентство «ІВІ-рейтинг» вже вкотре підтвердило високий рівень інвестиційної привабливості Тернополя (рівень invA). Відповідно до рейтингової шкали «ІВІ-рейтинг», місто з рівнем invA характеризується високою інвестиційною привабливістю, порівняно з іншими об’єктами рейтингування.

Тернопіль дійсно розвивається незважаючи на економічну кризу та війну в Україні. І це визнають на всеукраїнському та міжнародному рейтингу. І що для цього треба? Щоб мер виконував свої обіцянки!

За матеріалами порталу «Слово і Діло»