На Тернопільщині більшає хворих на грип і ГРВІ. За прогнозами ВООЗ, наприкінці місяця в регіоні можлива епідемія. Минулого тижня захворіло 2330 жителів краю, третина з них – діти шкільного віку.

Поки що рівень захворюваності на грип і ГРВІ в області відповідає середньому показнику для пори року, не перевищуючи епідпорогове значення, – зазначила головна державна санітарна лікарка області Оксана Чайчук. Втім, прогнози в обласного лабораторного центру невтішні. «Захворюваність на грип і ГРВІ зараз реєструється нижче порогового рівня. Але в нас традиційно у Тернопільській області підйом захворюваності на грип і ГРВІ завжди реєструвалася у другій половині лютого, на початку березня. Отже, ми зараз знаходимося на тому рівні захворюваності, на якому були завжди».

Наразі загальна захворюваність на грип та ГРВІ в області складає 225,1 випадок на 100 тисяч населення. Початок епідемії фіксують, коли реєструється 292,2 випадки на 100 тис. населення. Протягом минулого тижня кількість хворих зросла на 13%.