Як стало відомо «За Збручем», минулого четверга рідна сестра народного депутата України Володимира Бойка Наталія Ковальська прочекала близько трьох годин, аби потрапити на прийом до ще одного нардепа – Олексія Кайди. Вона разом із сусідами просила допомогти у вирішенні земельних питань, які перебувають поза округом «свободівця» Кайди і потрапляють у «зону впливу» її згаданого найближчого родича.

Минулого четверга народний депутат України Олексій Кайда приймав громадян у культурно-діловому центрі «Україна». Традиційно з 10:00 під кабінетом «свободівця» влаштовується довжеленна черга бажаючих. Аби швидше розповісти про свої проблеми, люди приходять ще з самого ранку, задовго до початку.

Як розповіли очевидці, серед великої кількості людей в «Україні» бачили і сестру народного депутата України від ВО «Батьківщина» Володимира Бойка. Пані Наталя Ковальська разом із сусідами вже тривалий час шукає можливість вирішити проблему із земельними ділянками біля своїх будинків на вулиці Бригадній у Тернополі. Люди не можуть вже протягом більш як 20 років оформити право на користування городами, які обробляли. Тепер у землі з’явилися нові власники. Традиційно, попередні користувачі почали пред’являти свої права. Та відповідних документів показати так і не змогли.

Для інформації, вулиця Бригадна входить у мікрорайон Кутківці, який разом і Пронятином не входить в округ Олексія Кайди. Ці два колись села, а тепер райони Тернополя, були частиною виборчого округу №165, депутатом від якого є Володимир Бойко.

Напевно, давній «бютівець» Бойко не може допомогти навіть власній сестрі. На даний момент пан Володимир повідомляє через соціальну мережу «Фейсбук», що разом із колегою Михайлом Апостолом (Теребовлянський мажоритарний округ №166) захищає фермерів у Миколаївській області.