Перший секретар ЦК КПУ Петро Симоненко 10 жовтня взяв участь у роботі Пленуму Тернопільського обкому.

У своєму виступі перед учасниками Пленуму Симоненко зосередив увагу на необхідності активізації дій, спрямованих на посилення агітаційної, пропагандистської та роз’яснювальної  роботи серед населення області, організації трудящих Тернопільщини на захист своїх прав і свобод, проти підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та з вимогами негайного погашення заборгованості по зарплатах, пенсіях і соціальних виплатах.

Однак сам Симоненко чомусь не захотів поводити такої агітації. Ні тобі зустрітися з громадою, ні мітинг провести. Та негоже ж так, тим паче, що пересічні тернополяни живого очільника комуняків «в живу» ще ж не бачили.

За даними прес-служби КПУ, Пленум також задовольнив прохання Володимира Симонова, звільнивши його з посади першого секретаря Тернопільського обкому КПУ за власним бажанням.

Учасники Пленуму подякували Симонову за багаторічну плідну роботу на посаді першого секретаря обкому, відзначивши його великий внесок у справу відновлення та розбудови обласної партійної організації, у справу захисту трудящих, у справу патріотичного виховання молоді і боротьбу проти націоналізму.

Пленум обрав першим секретарем Тернопільського обкому КПУ першого секретаря Славутського райкому Хмельницької області Паразинського Василя Адольфовича.

Довідка ZZ

Паразинський Василь Адольфович народився 1 січня 1962 року в с. Ярова Хмельницької області.

В 1981 році закінчив Хмельницьке медичне училище і був призваний до лав Збройних Сил Радянського Союзу. З листопада 1982 року по жовтень 1989 року проходив військову службу на посаді секретаря комсомолу військової частини. З листопада 1989 року і до червня 1991 року працював першим секретарем Укмергського роайкому ЛКСМ Литви. Член Компартії з 1984 року.

З січня 2008 року і до обрання першим секретарем Тернопільського обкому КПУ працював на посаді першого секретаря Славутського райкому Хмельницької області. Одружений, має сина та доньку.