Скандально відома депутатка від ВО «Свобода» Ірина Фаріон не змогла потрапити до львівського «бандерівського» кафе «Криївка». Інцидент трапився 21 листопада близько 14 години, коли пані Фаріон, за звичкою, йшла пообідати у один із своїх улюблених закладів Львова.

творчість Ірини Фаріон зможуть зацінити всі львівські школяріЯк відомо, на вході до кафе стоїть спеціальний працівник, переодягнений у солдата армії УПА. Він має слідкувати за тим, аби до «Криївки» не потрапили чужі люди, тобто москалі та комуністи. 21 листопада на вахті стояв Степан Наливайко, саме через нього депутатка не змогла потрапити до кафе.

“Все вийшло якось спонтанно, – розповідає Степан Наливайко, – я й сам не очікував. В двері постукали, відкриваю, а там – пані Ірина з якимось чоловіком. Я спитав, чи є серед них москалі, перевертні або комуняки, я завжди це питаю на вході. Пані Фаріон сказала, що нема, але якось дивно подивилась на мене. І тут я згадав, що колись вона була членом КПРС, так по новинах передавали. Ну я вирішив собі трохи пожартувати. Спитав ще раз: «Точно нема? Ану подумайте добре!» Але то, певно, дуже образило Фаріон. Вона спочатку кілька секунд стояла з широко розплющеними очима, а потім крикнула: «І ти, Бруте?! Говорю вам ще раз: заткайте свою пельку! Еліту не цікавить думка лакеїв та плебеїв!» Потім грюкнула дверима і пішла.”

Степан Наливайко також додав, що комуністам в «Криївці» й справді не дуже раді. Єдиний виняток – коли вони висять на гілляці.

Однак адміністрація закладу запевнила, що ця ситуація все ж була простим непорозумінням. “Цей випадок у жодному разі не слід політизувати. Пані Фаріон, скоріш за все, просто не зрозуміла жарту нашого працівника. Зрештою, депутатка сама відмовилась заходити до нашого кафе – ніхто її звідси не виганяв“, – повідомив Дмитро Гарасимов, комерційний директор кафе «Криївка».

Сама ж Ірина Фаріон навідріз відмовилась коментувати цю ситуацію. Коли журналісти зателефонували їй з проханням розповісти про інцидент, депутатка не захотіла з ними спілкуватись. “Орлиці не сповідаються перед гієнами по телефону“, – сказала вона і кинула слухавку.

 Нагадаємо, раніше опублікувано фотографії документів архіву, з яких чітко стає зрозуміло, що одна з найрадикальніших членів ВО «Свобода» Ірина Фаріон раніше була членом КПРС, пише Репортажист. Цей сайт спеціалізується на правдоподібних, але неправдивих новинах.