Головним відділом податкової міліції Тернопільської об’єднаної ДПІ проводиться робота, спрямована на виявлення та руйнування схем ухилення від сплати податків , мінімізації податкових зобов’язань, припинення діяльності конвертаційних центрів, фіктивних фірм, а також встановлення інших порушень податкового законодавства та притягнення винних осіб до відповідальності.
Впродовж січня-вересня 2010 року за результатами оперативної діяльності структурного підрозділу виявлено 42 злочини, з яких 36 або 85,7 % – тяжкі.
Податковими міліціонерами порушено 23 кримінальні справи за фактами ухилення від сплати податків. За даними кримінальними справами встановлено понад 10 мільйонів гривень завданих державі збитків, з них майже 4,3 мільйони гривень відшкодовано.
До державного бюджету забезпечено надходження понад 11 мільйонів гривень, у тому числі за рахунок скорочення податкового боргу – майже 5 мільйонів гривень. Проведеними заходами по 31 факту попереджено незаконне відшкодування з бюджету податку на додану вартість на загальну суму майже 14 мільйонів гривень.
За 9 місяців цього року працівниками підрозділу виявлено 3 фіктивні фірми, по яких подано позови до суду щодо скасування державної реєстрації.
З тіньового обороту працівники податкової міліції вилучили продукцію на суму 1,8 мільйонів гривень, у тому числі 1776,4 дал лікеро-горілчаних виробів на загальну суму понад 600 тисяч гривень. Також виявлено 13 підпільних цехів з незаконного виробництва продукції, повідомляє сайт ДПА