Як ми уже повідомляли, колишнього голову СБУ Валентина Наливайченка пропонують депутатом від одного з виборчих округів Тернопільщини. Про це оголошено на мітингу, який зібрав кількасот активістів у місті Бережани.

У свою чергу Наливайченко заявив про свою готовність представляти інтереси виборців цього округу в парламенті. Про це пише УП

Політик відзначив свою готовність до переговорів з іншими ймовірними опозиціонерами від цього округу, які планують йти до парламенту.

“Я переконаний – опозиція має бути єдиною. Я відкритий до перемовин з усіма опозиційними політиками, які мають намір балотуватися по цьому ж округу. Впевнений – ми знайдемо спільну мову. Якщо буде необхідно, проведемо праймеріз, які визначать єдиного кандидата від опозиції”, – сказав Наливайченко.

Як відомо, праймеріз широко застосовують у США, при обранні кандидата, що буде представляти на виборах одну з двох великих партій  республіканську або демократичну. Та цей процес є внутріпартійним. Те, що пропонує Наливайченко, є українським ноу-хау. Розкручений політик пропонує позмагатися за симпатії виборців ще напередодні висування. При цьому у колишнього керівника спецслужби очевидна перевага, перед місцевими  політиками провінційного “калібру”