Новообраний міський голова Сергій Надал хоче встановити веб-камери у кабінетах мерії для боротьби з хабарництвом. Про це він повідомив в інтерв’ю місцевим ЗМІ, пише ZAXID.NET.

–        Другий крок – мій особистий прийом всіх скарг від людей на неправомірні дії чиновників. Якщо до мене потрапить хоч одна така скарга, це буде підставою, аби високопосадовець був позбавлений свого місця роботи, – наголосив новий мер

Він також планує максимально зменшити спілкування чиновників з людьми шляхом запровадження електронного обліку документів, покращання роботи «єдиного вікна».

Окрім цього С.Надал планує добитися прямих трансляцій сесії міської ради.

–        Вже першу сесію ми запустимо у режимі он-лайн. Навіть, якщо її не захочуть транслювати телевізійники, сесію транслюватимуть в Інтернеті. Наразі вже є двоє зацікавлених власники Інтернет-сайтів, які готові таку послугу надавати, – сказав Надал.

“За Збручем” з нетерпінням чекає інформації що це за сайти, які готові транслювати по півдня ці засідалки, і при цьому забезпечити пристойну якість картинки і дормальну швидкість завантаження.

На наш погляд, було б ще краще, якби проекти сесійних рішень, як мінімум, за кілька діб вивішували на сайті міської ради, а то за попередників Надала, які також обіцяли відкритість і прозорість, рішень не друкували ні до, ні після сесій.