Небезпечні метеорологічні явища спостерігатимуться цими днями на Тернопільщині.

За прогнозами Укргідрометеоцентру, вночі та вранці можливий густий туман, на дорогах утворюватиметься ожеледиця. Відтак жителів краю попереджують про жовтий рівень небезпечності.

Попри нестабільну погоду на Тернопільщині цього тижня простежуватиметься чітка тенденція до підвищення температурних показників. Більш відчутним потепління буде від середи. Це сприятиме швидкому таненню снігових покривів.

«Найближчого тижня в західних областях цілком можливо до +12 градусів. У понеділок протягом дня очікується +5 +9 градусів. Вночі ще буде підморожувати. Тому дороги та тротуари отримають зміцнілу, хоча й замасковану під калюжі, ожеледицю – дуже обережно! Потепління після морозів – приємна річ, але із прихованими небезпечними синоптичними сенсами – ожеледиця, зсуви льоду та снігу, лавинна небезпека у горах, бурульки. Бережіть свої голови, спини, руки-ноги, свої автомобілі, майно та не залишайте без особливої уваги свіжих прогнозів погоди», – зазначила синоптик Наталка Діденко.

Отже, останній тиждень лютого принесе довгоочікуване потепління. А погода все частіше нагадуватиме швидкий прихід весни.