Про перспективи тернопільського ставу та те, як подолати проблему його “захаращеності” розповів газеті “20 хвилин” заступник міського голови з гуманітарних питань Леонід Бицюра.

– Тернопільський став є унікальним зі всіх позицій, але досі він практично взагалі не був задіяний. Ми порахували скільки коштів потрібно на реконструкцію набережної, на очистку озеру і так далі, виходять дуже серйозні суми і без прив’язки їх до якихось чітких інвестицій, коли люди будуть братися за конкретні об’єкти, ці питання не можна буде вирішити, – зауважує чиновник.

Мало того, говорить Леонід Бицюра, навіть громадськість вже піднімала питання, ресурс ставу повинен бути активно включений у розвиток міста. Тому сьогодні ведеться планомірна робота, як з підготовки інвестиційних пропозицій, так і з облаштування різних об’єктів навколо озера, покращення благоустрою в парках, які оточують став тощо.

– Всі ці питання будуть вирішуватись комплексно. Тому що  тернопільський став повинен бути головним туристичним потенціалом міста, – вважає гуманітарний заступник.