Така думка випливає з їхньої заяви на сайті КПЗУ http://www.kpzu.org/

“Тернопільська організація знову створеної Компартії Західної України з розумінням ставиться до дій тих патріотів, які в ніч на 18 серпня ліквідували аморальну меморіальну дошку ворогам українського народу посібникам темних сил голові ОУН (р) Славі Стецьку й полковникові УПА Омелянові Польовому.”

Ми, в редакції ZZ, з нетерпінням чекаємо, коли свободівці, тризубівці або інші ультрас вирахують хоч одного західноукраїнського комуняку. Вже запаслися поп-корном і готові спостерігати. Заодно зауважимо, що пошкодження пам’ятників у нас, дивним чином співпало зі знищенням кількох бюстів Леніну на Східній Україні.

Не виключена й інша версія. Віртуальну КПЗУ могли придумати самі “свободівці”, щоб мати з ким знову боротись у наступні виборчі тижні і доказувати всім, які вони, мовляв, патріоти єдині боряться проти комуністичної чуми. У найближчі дні побачимо який прогноз збудеться.  Напевне, той, хто перший полізе боротися з віртуальною КПЗУ(реальну можна тільки зареєструвати через Мінюст) – і причетний до її створення.