До складу дільничних виборчих комісій в Тернополі включили лише 25 представників “Свободи”. Це крапля в морі, але Надал з товаришами не протестує, а лише критикує заявами якигось журналістів-наклепників. У цей час львівські свободівці зі  своїми виборчими махінаторами не панькаються

Активісти ВО “Свобода” захопили кабінет голови львівського тервиборчкому.  Як повідомляє кореспондент ZAXID.NET , двері зачинено зсередини. У кімнаті перебуває голова ТВК. У коридорі двері охороняють активісти ВО “Свобода”. Довкола зібралося близько 50 міліціонерів.

Активісти ВО “Свобода” галасують і не підпускають міліцію.

Фото Zaxid.net

Раніше ВО “Свобода” розпочала безстрокову акцію протесту у зв’язку з незгодою з рішенням ТВК Львова щодо складу виборчо-дільничних комісій.

Це сталося після того, як міська виборча комісія Львова не включила до складу дільничних комісій представників більшості опозиційних партій та представників міського голови Львова Андрія Садового.

Відтак, чинний мер Львова подав скаргу до Центральної виборчої комісії на дії ТВК у Львові.

“З понад двохсот моїх представників в складі дільничних комісій залишилось лише 15 осіб. Це абсолютне беззаконня”, – заявив Андрій Садовий.

За його словами, до складу виборчих комісій не включили також більшість представників партій ВО “Свобода”, Фронту змін та Республіканської Християнської партії,  пише Українська правда”

Саме РХП висунула кандидатуру Андрія Садового на вибори міського голови Львова.