Як стало відомо з неофіційних джерел, в адміністрацію Президента надійшли документи на звільнення голів Козівської та Шумської районних державних адміністрацій – Юрія Пудлика та Віктора Садовського.

Юрій Пудлик та Валентин ХоптянОбидва керівники, яким вертикалі Януковича перейшли у спадок від закарпатця Чижмаря, здавна дратують керівництво ОДА. Пудлик очолює Козівщину з 2008 року, Садовський – Шумщину з 2009 року. Незважаючи на такий довгий стаж, верхівка регіоналів досі сумнівається у політичній “благонадійності” Пудлика та Садовського. Розповідають, що цих “діячів” неодноразово “ловили” на “самодіяльності” там, де треба ділитися, а також на заграванні зі “Свободою”. Останнє особливо стосується Пудлика, котрий пробує “диверсифікувати ризики” від перебування на посаді у вертикалі Януковича. Не випадково на адресу наших фігурантів з боку Хоптяна неодноразово лунала критика соціально-економічного розвитку цих районів.

І хоч обоє серед перших вступили та очолили районні організації Партії регіонів, за політичне флюгерство нині карають. Напередодні виборів у вертикалі Януковича мають залишитися найбільш віддані та залежні.