Обмаль очок у турнірній таблиці змушували ФК «Тернопіль» грати з «пивоварами» із Києва лише на перемогу. Однак, і «Оболонь-Бровар» цього сезону вже не добрала кілька «своїх» пунктів, тож розраховувала у Тернополі «розжитися» ще однією перемогою.

Старт поєдинку був за тернополянами. До середини першого тайму гості практично не переходили центр поля. Однак ані кілька гострих прострілів від Тараса Кривого, ані навіси від Віталія Богданова адресатів не знайшли, тож і до реальних небезпечних ударів справа не доходила. Такого удару міг завдати скажімо Сергій Полянчук та штрафний удар з 18-метрової відстані він виконав не влучно.

А потім до гостроти вдалися й гості. Моменти, в основному, виникали після контратак. І в одному з швидких випадів Бідловського вивели один на один з голкіпером. Вінгер гостей прокинув м’яч повз Сергія Чернобая, а той не встиг забрати руки і збив суперника. Суддя відразу показав на «точку». Пенальті чітко реалізував Артем Фаворов (0:1).

Другий тайм тернополяни знову почали досить активно. Після прострілу Тараса Кривого не зміг добре прикластися по м’ячу Роман Гаврилюк. Та далі відбулися відразу три небезпечних моменти біля воріт господарів, у яких кияни просто «пробачили» суперника. Особливо реальний шанс мав Гордійчук, коли в контратаці партнери виклали йому м’яч прямо на лінію воротарського майданчика. Однак з вбивчої позиції він пробив вище воріт.

Тернополяни намагалися організувати бодай щось у відповідь, але виходило це вкрай рідко. Так, на 70-й хвилині  Сергій Полянчук з захисником на плечах увірвався до штрафного прямо по центру, однак до удару справа так і не дійшла.

І відразу після подачі кутового біля воріт тернополян головою небезпечно пробивав Костянтин Коваленко – трішки вище поперечини.

«Пивовари» «перекусували» контратаки суперника і організовували власні гострі контратаки. У цих моментах тернополянам відверто щастило. При цьому господарі реальних нагод практично не мали.

Ближче до закінчення гри Андрій Дубчак спробував пробити метрів з 30-ти – дуже неточно. Роман Гаврилюк навісив до штрафного майданчика, верхову боротьбу виграв Віталій Богданов, але і його удар у ствір воріт парирував голкіпер гостей.

А за вісім хвилин до фінального свистка черговий кутовий біля воріт господарів завершився ще одним голом. Артем Фаворов вистрибнув вище всіх у штрафному ФК «Тернопіль» і завдав разючого удару головою – 0:2, і до завершення гри рахунок уже не змінився.