Мешканці села Великі Гаї вибороли восьме місце у всеукраїнському конкурсі “Найкраще спортивне село України”. Про це повідомила прес-служба ОДА.

На Івано-Франківщині у гірському селищі Ворохта пройшов спортивний огляд-конкурс «Найкраще спортивне село України» серед сільських та селищних рад, що проходив в рамках щорічних Всеукраїнських сільських спортивних ігор, які традиційно організовує Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» АПК України спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України. Цього разу спортивне свято було присвячене Дню працівників сільського господарства та ХХХ літнім Олімпійським іграм.

У святі взяло участь 25 команд з усіх куточків України. Близько 300 сільських спортсменів зібралися на навчально-спортивній базі «Україна», щоб позмагатися за право називати саме своє село Найкращим. Впродовж двох напружених днів сільські спортсмени змагалися з 9 видів спорту: плавання, легкоатлетичний крос, волейбол, міні-футбол, шахи, шашки, перетягування линви, гирьовий спорт і настільний теніс.

Тернопільщину представляли спортсмени Великогаївської сільської ради Тернопільського району на чолі з сільським головою Олегом Кохманом та головою колективу фізкультури Петром Біднюком. У 2011 році Тернопільський район став переможцем у розділі змагань серед сільських та селищних рад та комплексному заліку сільських спортивних ігор Тернопільщини.

Відмінно виступила у плаванні на 50 метрів серед жінок Юля Ференц ставши переможцем змагань, Володимир Шевчук був 5 на дистанції 100 метрів вільним стилем, а також разом здобули 4 місце у естафеті. Командою тернополяни були 4. Срібну нагороду у змаганнях з шахів завоював Антон Подольський, Оля Лисакевич була третьою з змаганнях з настільного тенісу. У змаганні з гирьового спорту 6 місце посів Роман Стрелківський.

Команда з міні-футболу посіла ІІ місце у підгрупі, перемігши команду з Полтавської області 4-0, зіграла у нічию з сусідами Хмельничанами 2-2 та поступилася переможцям підгрупи, команді І ліги чемпіонату України з Покровського Дніпропетровської області 2-1. За нашу команду виступали Ігор Бадло, Віталій Гуцалюк, Назар Кость, Роман Поглод, Валерій Грицишин.

У Всеукраїнських сільських спортивних іграх «Краще спортивне село» Великогаївська сільська рада посіла 8 загальнокомандне місце набравши 106,5 очок. Переможцями та призерами стали відповідно представники сіл Боротин Волинської області – 138 оч., Великий Дальник Одеської – 129 оч. та Половінкино Луганської – 119 оч., господарі – четверті 118 оч.