нива тернопільТернопільський футбольний клуб поки що не пройшов атестацію, яка дозволить в наступному чемпіонаті виступати серед професійних команд у другій лізі.

Про це повідомляє сайт Професіональної футбольної ліги. Остаточно це питання має вирішитися на засіданні Комітету з атестування футбольних клубів, яке відбудеться 12-го липня.

На засіданні комітету, яке відбулося 4 липня, представники “Ниви” задекларували свої можливості вирішити проблемні питання. Зокрема, як повідомляє тижневик “Номер один”,  на сьогоднішній день сплачено 98 тис. грн. боргу вступного внеску за участь у минулому сезоні (2010/11рр.) та погашено борг перед ФК «Металург» за перехід до “Ниви” футболіста Юрія Путраша.

Це дозволило уникнути  рішення про  позбавлення професійної ліцензії. Однак невирішеними залишаються питання боргу 147 тис. грн. перед колишніми футболістами «Ниви» та 20 тис. грн. боргу перед ДЮСШ з футболу. І якщо клуб має бажання брати участь у наступному футбольному сезоні, то має внести першу частину вступного внеску у сумі 100 тис. грн.

Крім того, тернополяни мають надати гарантії щодо стадіону та тренувальної бази. В обох випадках є серйозні труднощі. У зв’язку з реконструкцією неможливо зараз не має можливості проводити матчі на центральному стадіоні міста, а тренувальну базу у Великих Гаях обласна рада передала у розпорядження школи вищої спортивної майстерності.
Цікаво, що 12 липня усі ці проблеми мають бути вирішені.