Мер Львова, лідер Об’єдання “Самопоміч” Андрій Садовий заявив, що виборча кампанія у Тернополі одна з найбрудніших. “Це неповага до тернополян -розповсюджувати стільки брехні”, – заявив міський голова Львова в ефірі телеканалу TV-4.

Андрій СадовийНайбільше вразили Андрія Садового статті у газеті “Нова Тернопільська”, яку мер продемонстрував під час ефіру. “Ця газета роздається безоплатно сотнями тисяч тиражів, де розказують про “Самопоміч”, про закони про проституцію. Де така ахінея та нісетниця… Розказують небилиці про мене, про Львів. Я такого бруду навіть не пригадую коли ще бачив. Але хтось це написав, хтось це надрукував, хтось це профінсував”, – заявив Андрій Садовий.

За його словами, депутат, що зареєстрував згаданий законопроект, не входить до фракції “Самопоміч”. “Але це починають накручувати, до нас прив’язувати. В цій газеті одна правдива річ є – це коментар ієромонаха Юстина Бойка, який заявляє, що проституція – це погано. Я повністю підтримую його слова. А все решта, що є у цій газеті – це повна брехня”, – каже міський голова Львова.

За його словами, поширення такої брехні – це зневага до тернополян. “Для чого це робити після Революції Гідності? Для чого принижувати людей цією брехнею і роздавати тисячами ці газети? Це є підло і низько”, – вважає мер Львова.

Андрій Садовий також повідомив, що в останні тижні перед виборами бруду, на жаль, стає лише більше. “Я знаю, що готують ще різні провокації. І в Тернополі, і у Львові. Найбільш боляче – що це на Галичині відбувається. Що це роблять ті самі галичани. “Самопоміч” йде правильною дорогою, а ця банда починає боятися, тому виливають тонни бруду. І це роблять люди, які напевно вдягають вишиванку, співають гімн. І це є прикро. Бог їм суддя”, – зазначив Андрій Садовий.