В Тернополі Раїсу Богатирьову почепили замість Юлії Тимошенко. Фотофакт

31/08/2013 0
Розмір тексту:

 Відомий любитель будь-якої влади ректор Тернопільського медуніверситету Леонід Ковальчук збільшив перелік почесних професорів. Це звання від сьогодні будуть носити міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова і голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян. Їх фото одразу помістили на стіну «Почесних професорів».

В Тернополі портрет Богатирьової почепили на місце ТимошенкоАле от цікавий факт: з цієї ж стіни зникла фотографія ще одного почесного – опозиціонерки Юлії Тимошенко.

Причини зникнення світлини Тимошенко невідомі. Але на офіційному сайті поки її ім’я таки зазначається. Нагадаємо, що наприкінці грудня 2009 року Леонід Ковальчук у традиційному для себе стилі (у своєму власному кабінеті без «зайвих очей») вручив тодішньому Прем’єр-міністру України Юлії Тимошенко мантію з почесним званням. Він заявив, що вчена рада університету прийняла таке рішення, беручи до уваги діяльність Тимошенко, пов’язану з розвитком вітчизняної медицини. Він також вручив Тимошенко мантію і берет почесного професора.

Сьогодні ж знову при зачинених дверях Ковальчук приодягнув Раїсу Богатирьову і Валентина Хоптяна. На стіні з почесною професурою одразу почали красуватися їх фотографії. Якщо детально придивитися, то одразу помітний ненав’язливий «фотошоп». У міністра МОЗ та голови Тернопільської ОДА мантії і головні убори дуже схожі на «примальованих».

Цікаво, наскільки швидко професор Ковальчук викине портрети Хоптяна та Богатирьової після чергової зміни влади?

 В Тернополі портрет Богатирьової почепили на місце ТимошенкоВ Тернополі портрет Богатирьової почепили на місце ТимошенкоВ Тернополі портрет Богатирьової почепили на місце ТимошенкоВ Тернополі портрет Богатирьової почепили на місце ТимошенкоВ Тернополі портрет Богатирьової почепили на місце ТимошенкоВ Тернополі портрет Богатирьової почепили на місце Тимошенко

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...