На Тернопільщині 79-річна жінка пішла по гриби і не повернулася. Пенсіонерка всю ніч просиділа в лісі, а під обід вернулася жива здорова додому.

29 вересня о 14.00 годині мешканка села Нараїв Бережанського району пішла в ліс по гриби і не повернулася додому. Пенсіонерку шукали і рятувальники і односельчани, та знайти жінку так і не вдалося, вона сама прийшла на наступний день додому, просидівши всю ніч у лісі. Про це ZAXID.NET повідомили в обласному управлінні МНС.

“Для проведення пошукових робіт від Бережанського райвідділу Головного управління залучили 20 чоловік особового складу та три одиниці техніки, від органів місцевого самоврядування – шість чоловік. Та знайти жінку так і не вдалося. Яке було здивування її родичів, коли уже наступного дня, 79-річна жінка жива здорова сама прийшла додому, на запитання, що ж сталося, жінка відповідала стисло, мовляв блуд вчепився, почало сутеніти, в темноті дорогу в село не знайшла б ось і вирішила заночувати в лісі, сиділа то під одним то під іншим кущем, а зранку вже побачила дорогу і пішла додому”, — повідомляють рятувальники.