Чемпіонат УМВСУ в Тернопільській області з міні-футболу залучив до гри сотні правоохоронців області. Декілька днів на футбольних полях Козівського, Борщівського Ланівецького та Заліщицького районів точилися футбольні баталії за право представляти райвідділ у фінальному поєдинку. Спортсмени у погонах забивали голи у ворота суперників та здобували перемогу.
У фінал чемпіонату потрапили чотири команди. У спорткомплексі Тернопільського політехнічного університету правоохоронці Шумського Заліщицького райвідділів змагалися за абсолютну перемогу з командою грифонівців та працівниками Тернопільського міського відділу міліції.
В загальнокомандному заліку серед збірних команд золото виборола команда Тернопільського міськвідділу, срібна нагорода дісталася грифонівцям, бронзу отримали працівники Шумського райвідділу внутрішніх справ.

Звання кращого воротаря присвоєно грифонівцю МихайлуЯкимишину. Руслан Тарківський(Шумський РВ), Василь Крочак(ЗаліщицькийРВ) та Сергій Вишовський визнані кращими гравцями футбольного турніру.
Переможців змагань нагороджено кубками, медалями та грамотами.

інформація і фото з сайту УМВС