Передвиборча активність мера не стихає ні на день. Поки свободівці та інші чубаки чухаються – на Листопадовій кипить різного роду діяльність. Ось сайт міськради інформує про чергові ініціативи.

Міський голова Тернополя Роман Заставний здійснив об‘їзд, в ході якого оглянув спортивні майданчики міста на предмет їх облаштування.

Зокрема, міський голова побував на 6 спортивних майданчиках за місцем проживання, які планується відкрити до кінця року.

За словами начальника управління сім‘ї, молоді та спорту Юрія Юрика, на оновлених майданчиках працюватимуть педагоги – організатори, які займатимуться з дітьми з 15.00 до 18.30 год.

Отож, найближчим часом оновлені місця для дозвілля дітей відкриють за такими адресами: вул. Коновальця, 18, вул. Тарнавського, 18, бульв. Д. Галицького, 26, вул. С.Петлюри, 1, вул. П.Орлика, 4, вул. Старий ринок, 5.

Зауважимо, що облаштування майданчиків здійснюється у рамках відповідної міської комплексної програми. Необхідні кошти було виділено з міського бюджету м. Тернополя.