Перебуваючи з робочим візитом на Тернопільщині, заступник Міністра освіти і науки Євген Суліма зустрівся з ректорами та керівниками органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів Тернополя, повідомляє сайт ОДА.

А саме: Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Тернопільського національного економічного університету та Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Під час зустрічі обговорювались питання пов’язані з правами та обов’язками органів студентського самоврядування у розрізі нового проекту Закону України «Про вищу освіту», проблеми конкурентоспроможності випускників ВНЗ на ринку праці, механізми участі та впливу органів студентського самоврядування на підвищення якості вищої освіти в Україні.

Євген Суліма закликав ректорів університетів всебічно сприяти створенню належних умов для діяльності органів студентського самоврядування.

Водночас, заступник Міністра звернувся і до керівників органів студентського самоврядування. Євген Суліма наголосив на необхідності тісної співпраці та порозуміння між студентами та керівництвом вузу, а особливо з тих напрямків роботи, що спрямовані на розвиток студентської науки.

На завершення, Євген Суліма підкреслював, що саме небайдужість та активність лідерів студентського самоврядування, їх глибока обізнаність з проблем навчання у вищих навчальних закладах і цілеспрямованість здатні результативно сприяти вирішенню будь-яких питань сьогодення.