Отримання першого в своєму житті документа – важливий момент, либонь, для кожного, хто переступає межу повноліття.

Аби школярі назавжди запам’ятали цю мить, працівники служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб взялися організовувати урочистості з нагоди вручення паспортів випускникам загальноосвітніх шкіл та учням професійно-технічних училищ, які досягли 16-річного віку.

Нещодавно свято повноліття відбулося у тернопільській загальноосвітній школі № 25, що розташована в мікрорайоні Кутківці. З приємною місією у навчальний заклад завітала начальник сектору громадянства і реєстрації фізичних осіб Тернопільського міського відділу Людмила Лужняк.

З її рук 17 школярів вперше отримали важливий документ – паспорт громадянина України. Керівник СГІРФО привітала усіх учнів, які в цей день отримали паспорти, побажала кожному з випускників гідно скристатися усіма правами, що надає їм цей документ та знайти своє покликання у житті. До привітань також приєдналися вчителі та батьки, діти отримали Боже благословення з уст священника. Урочистості завершив святковий концерт, котрий підготували учні навчального закладу.

До слова, протягом місяця в усіх районах та обласному центрі пройдуть святкові заходи, під час яких учні урочисто отримають свої перші паспорти. «Юні громадяни повинні не лише відповідально поставитися до тих прав, які дає їм цей документ, а й усвідомити, що відтепер їхня самостійність – це, насамперед, відповідальність за власні вчинки», – зазначив заступник начальника управління ГІРФО обласної міліції Андрій Савка, повідомляє сайт УМВС