Поліцейські взялися штрафувати людей, які розпивають алкогольні напої у заборонених місцях або ж перебувають у п’яному вигляді. Від початку року в області складено 284 адміністративні протоколи щодо цього порушення.

Розпивання алкоголю у громадських місцях – одне із найбільш поширених порушень, – розповідають у Патрульній поліції області. Це передбачає адміністративну відповідальність. Відтак порушника можуть оштрафувати від 17 до 136 гривень, змусити до громадських робіт або ж арештувати.

«Забороняється споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, столових вин: у закладах охорони здоров’я; у навчальних та освітньо-виховних закладах; у громадському транспорті (також транспорт міжнародного сполучення), на зупинках громадського транспорту, в підземних переходах; у закладах культури; у закритих спортивних спорудах (крім пива в пластиковій тарі); у ліфтах; на дитячих майданчиках; на спортивних майданчиках; у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ. Нетвереза людина на вулиці — це потенційна жертва, щодо якої може бути вчинене кримінальне правопорушення».     

Софія Романська