Віктор Янукович пообіцяв приїхати до Тернополя на відкриття обласної бібліотеки.

Про це він сказав під час зустрічі із головою ОДА Михайлом Цимбалюком, яка відбулася у Києві.

«Президент  добре пам’ятає 2004 рік, коли, будучи Прем’єр-міністром України, він виділив кошти на спорудження обласної бібліотеки в Тернополі.  Відтак – доручив Уряду виділити  на ці потреби кошти на наступний рік та пообіцяв особисто приїхати на її відкриття», – говорить Михайло Цимбалюк.

Як повідомляє сайт ОДА, Михайло Цимбалюк розповів Віктору Януковичу про збір пізніх осінніх сільгоспкультур, про інвестиційні проекти, які планується реалізувати в області. Щоправда, що це за проекти – не повідомляється.

У свою чергу Президент доручив Михайлу Цимбалюку подякувати аграріям за те, що вони зібрали добрий урожай і наростили обсяги виробництва цукру.

Під час зустрічі Віктор Янукович дав доручення погасити існуючу перед тернопільськими підприємствами  заборгованість з повернення ПДВ, а також доручив активізувати фінансування будівництва обласного архіву.

Також він підтримав ідею відкриття в теперішньому приміщенні обласної бібліотеки музею Шевченка, навівши приклад Донецької області, де у 2003 році, в будівлі колишньої бібліотеки, було відкрито музей Кобзаря.