Космічні та етно-хаусні українці з «ДахиБрахи» та білоруси з «ПортМоне» презентували тернополянам спільний «Хмелева Project». Неординарні композиції, що вводять слухачів у легкий транс, зібрали аншлаг, – повідомляє ІНТБ.

– Швиденько в Польщі записали альбом – і ось сюди привезли. В нас була презентація в Києві, Одеса, Вінниця – і ось тепер Тернопіль. Тернопіль – узагалі вперше в історії гастролів «ДахиБрахи». Дуже давно хотіли приїхати і знаємо, що тут теж є люди, які на нас чекають, – розповів учасник гурту «ДахаБраха» Марко Галаневич.

Для підсилення медитативно-незвичайних музичних експериментів глядачам протягом усього концерту демонстрували відеопроекцію.

– Олексій Тищенко створив відеопрограму, вслуховуючись у нашу музику, знаючи нашу музику, знаючи нас. І, як нам здається, досить вдало доповнює візуальний образ акустичного звучання, – зазначив Марко Галаневич.

Після Тернополя «ДахаБраха» і «ПортМоне» презентують свій спільний альбом у Львові. А восени повезуть «Хмелева Project» в тур по Польщі.