Під час таємного голосування, навпроти регіонала – кандидата на посаду голови Підволочиської районної ради, депутати малювали рисочки, буквочки, крапочки, кружечки…

За словами керівника депутатської фракції ВО «Батьківщина» Підволочиської районної ради Ігоря Смеречинського, нетипові позначки, намальовані депутатами районної ради, нагадувати ті ж самі символи, що навпроти кандидатів від Партії регіонів ставили виборці краю.

— Нам вдалося зняти на камеру ці рисочки, буквочки, крапочки, кружечки, які малювали депутати районної ради навпроти кандидата від Партії регіонів. За нашим припущенням кожна фракція мала свою нетипову позначку, за яку, після голосування, депутати отримували винагороду, — зазначив Ігор Смеречинський.

Жоден депутат від партії ВО «Батьківщина» в Підволочиській районній раді не проголосував за кандидата на посаду голови райради від Партії регіонів, хвалиться сайт Батьківщини.

У редакції “ЗЗ” пригадують – щось подібне малювали у бюлетенях депутати облради попереднього скликання, коли запихали до крісла БЮТівця Миколенка. Через постійні чвари між БЮТ і НУНС, зриви засідань і скандали той склад ради був з позором розігнаний.