Ми нещодавно писали, що персональний сайт кандидата на посаду міського голови Сергія Надала давно і безнадійно не поновлюється.

Сьогодні він раптом ожив, лише для того, щоб вести на ньому паралельний підрахунок голосів і повідомляти про порушення. Цікаво, чому цього не можна робити на партійній інтернет-сторанці? І це, навіщо прес-служба накидала на сторінку Сергія Надала купу новин за різні пероіди заднім числом? Ще вчора остання новина датувалася 13-м жовтня!

Подаємо опублікований “Свободою” список порушень:

ДВК №45 – “свободівці” подали скаргу на члена ДВК, котрий проводив агітацію при видачі бюлетенів
ДВК №53 – виявлено поза межами дільниці 3 бюлетеня.
ДВК №44 – один з кандидатів-мажоритарників вивішав свої агітаційні плакати на території дільниці
ДВК №39 – виборці заходять по двоє у кабінки.
Є випадки голосування поза межами кабінки.

У Тернополі на виборчій дільниці №24, №10, №16, №34, №51 відсутні інформаційні плакати кандидатів від ВО «Свобода»
ДВК № 45 – сейф з виборчими бюлетенями був опечатаний шляхом приклеювання листка з печаткою виборчої комісії до сейфа з допомогою скотчу. В той же час печатка знаходилась у голови комісії у сумці.
ДВК №14 – перед входом на виборчу дільницю вивішена агітаційна реклама Сергія Білого від партії Українське Козацтво. Представниками від ВО «Свобода» складено відповідний акт порушення виборчого законодавства.
ДВК №4 – в кабіну для голосування увійшли одразу троє людей – жінка з матір’ю-пенсіонеркою та ще один чоловік. Складено відповідний акт.
ДВК №15 – Відсутні інформаційні плакати кандидатів у одномандатному мажоритарному окрузі, недостатньо скриньок і кабінок для голосування люди масово голосують не в кабінках.
ДВК №44 – один з кандидатів у депутати на території дільниці вивішав свою передвиборчу програму.
ДВК №39 – член комісії показував виборцю в бюлетені пальцем за кого потрібно голосувати.