В районі економічного університету на масиві “Дружба” прорвало труби. Судячи з запаху труби не каналізаційні.

Нагадаємо, що в Тернополі згідно з повідомленням “Тернопільводоканалу” відбувається “промивання водопровідних мереж”. Як це вплинуло, на витік води на масиві “Дружба” ми ще не знаємо.

Як повідомляє сайт комунального підприємства, працівники КП «Тернопільводоканал» завершили комплекс ремонтних робіт на мережах та насосних станціях. Триває безпосередня процедура промивання водопровідних мереж.
— Роботу водопровідних насосних станцій було припинено опівночі 16 листопада, — зазначила начальник відділу водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал» Ганна ЗАГОРОДНА. — У перший день зупинки водопровідних насосних станцій усіма аварійно-ремонтними бригадами КП «Тернопільводоканал» було здійснено заміну і ремонт запірної арматури на основних магістральних мережах, а також заміну пожежних гідрантів в окремих мікрорайонах міста. Проведення такого виду робіт було неможливим за наявності води в системі.Тому й очікували планового промивання мереж і зупинки водопровідних насосних станцій. Серед основних робіт і встановлення на трьох водопровідних виходах з першої насосної станції Тернопільського водозабору високоякісної запірної арматури австрійської фірми «Hawle». Термін її експлуатації — сто років.

За словами начальника водопровідних насосних станції КП «Тернопільводоканал» Леоніда МЕНТУХА, на усіх трьох водопровідних насосних станціях підприємства також здійснено ряд профілактичних ремонтних заходів та підготовку обладнання до роботи в зимовий період.

Водоканалівці наголошують на тому, що комплекс виконаних ремонтних робіт забезпечить надійність та безперебійність водопостачання міста.

Планове промивання водопровідних мереж завершиться о 24 год. 17 листопада. На нормальний темп роботи водопровідні насосні станції вийдуть уже вранці 18 листопада. Щоправда, у зв’язку з інтенсивним напруженням системи, в окремих мікрорайонах можуть виникнути аварійні ситуації на мережах. Про них, а також про появу після промивки в кранах води жовтуватого кольору працівники КП «Тернопільводоканал» просять повідомляти за номером телефону 25-26-10.