Інформаційний щит та дверний склопакет у сексшопі “Казанова” пошкодили невідомі ввечері 18 листопада.

Це вже другий напад на заклад за цей рік, зазначає менеджер магазину Ксенія Гоминюк. Загальні збитки магазину після двох нападів, за її підрахунками, майже 10 тисяч гривень.

Стався неприємний інцидент за годину до закриття сексшопу. Пані Гоминюк почула звук сильного удару, а потім посипалося скло. Виявилося, хтось кинув цеглину із залишками цементу — вагою декілька кілограм. Вона й проломила пластиковий інформаційний щит, а також пошкодила склопакет під ним.

Це сталося о 18.50. На вулиці вже було темно. Ми ще працювали, – розповідає Ксенія Гоминюк. – Коли почула удар – вибігла, але вже нікого не було. Викликала міліцію. Записали мої свідчення. Обіцяти, що винного знайдуть, звісно, не могли. Півроку тому у нас вже сталося подібне. Тоді напали вночі. Вивіску зламали, вітрину потрощили. Міліція того разу нікого не знайшла, хоча навіть відбитки пальців знімали. Тому чи цього разу знайдуть — не відомо.

Працівники та керівництво магазину не розуміють хто і навіщо так чинить. Щоправда, зізнаються – чули від людей, що того вечора напали не лише на їхній заклад, а й на інші.

То або якась людина з проблемами, або люди, яким сексшопи не подобаються, – продовжує пані Гоминюк. – Але навіщо, я не розумію. Ззовні магазину нічого провокаційного немає. У більшості магазинів білизни – реклама більш відверта. Крім того, і на дверях у нас зазначено, що тут продаються товари інтимного характеру і неповнолітнім вхід заборонений. Ми ж нікого сюди не затягуємо і нічого нікому не нав’язуємо. Значна частина продукції – лікувального характеру і справді допомагає людям. Якщо хтось себе вважає борцем за моральність, чому не почне боротьбу з продажем алкоголю чи тютюну?

У міліції факт нападу на сексшоп підтверджують. Правоохоронці розповідають, що наразі триває перевірка обставин скоєного, пошук очевидців та безпосередніх винуватців.

Важко зараз сказати, хто міг скоїти подібне. Бо ж нажаль подібні дії іноді чинять і підлітки, і нетверезі, – розповів наступного дня після інциденту головний спеціаліст відділу зв’язків із громадськістю обласної міліції Петро Колісник. – А можливо й хтось зумисне завдав шкоду саме цьому магазину. Говорити конкретно – поки рано. Але хочу наголосити підприємцям: якщо щось подібне відбувається – не варто кидатися наздоганяти зловмисників самотужки чи намагатися їх зупинити. Просто за можливості запам’ятайте їхню зовнішність та одразу зателефонуйте на “102”.

Також в обласній міліції порадили власникам магазинів чи офісів обладнати приміщення кнопкою екстреного виклику охорони, аби на випадок проблем оперативно отримати допомогу, повідомляє 20 хвилин