Бригади екстреної швидкої допомоги випробовували власну професійність. 15 карет взяло участь в обласному конкурсі, мета якого – удосконалити роботу швидкої допомоги.

Бригади екстреної швидкої допомоги зібралися у тернопільському парку слави. У програмі змагань чотири завдання: “Фатальна грушка”, “Несподівана знахідка”, “Палкі вболівальники” та “Умілі руки”.

«Конкурс відображав ситуації, з якими стикається швидка допомога в реальному житті. Тому всі учасники змагань мали змогу показати, наскільки добре вони можуть з ними впоратися. Ми бачили рівень підготовки кожної команди. Ну і учасники могли побачити свої сильні і слабкі сторони. Це проводиться для того, щоб ще більше удосконалити вміння і навички роботи швидкої допомоги», – каже директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Михайло Джус.

Суддівська команда, що складалася з викладачів медуніверситету і досвідчених лікарів, першість віддала команді Тернопільської станції екстреної медичної допомоги. Друге місце виборола команда Зборівської станції. Третє місце – у команди Шумської підстанції швидкої медичної допомоги.

Після завершення змагань, начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук та завідувач курсу екстреної медичної допомоги, доцент кафедри невідкладних станів ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського, старший суддя-координатор Роман Ляхович привітали учасників і нагородили переможців.

Софія Романська