У зв’язку з завершенням виборів голова ОДА Михайло Цимбалюк оприлюднив таке звернення:

Шановні краяни!

Виборча кампанія, яка завершилася 31 жовтня 2010 року, продемонструвала небайдужість жителів Тернопільщини щодо майбутнього області, району, міста чи села. Свідченням цього є доволі високий показник явки виборців на дільниці.

І хоч сьогодні в деяких виборчих комісіях ще триває підрахунок голосів та підготовка до оприлюднення результатів голосування, однак вже з впевненістю можна казати, що в Тернопільській області вибори відбулися. Відбулися спокійно, без надзвичайних ситуацій чи суттєвих порушень, які могли б вплинути на результати волевиявлення громадян.

Підводячи попередні підсумки виборчої кампанії, я висловлюю щиру подяку й представникам виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за роботу, спрямовану на організаційне  забезпечення виборчого процесу.

Я щиро вдячний членам виборчих комісій, політичним партіям та кандидатам за активну участь у підготовці та проведенні виборів до місцевих рад.

Дякую правоохоронним органам та судовим інстанціям, які оперативно реагували на звернення громадян щодо порушень.

Важко переоцінити й роботу громадських спостерігачів, як вітчизняних, так і міжнародних, які контролювали законність перебігу виборчого процесу.

Важливою у цій кампанії була й роль засобів масової комунікації, що доносили до громади важливу інформацію щодо актуальних питань, пов’язаних із виборами.

Хочу подякувати й представникам Церков, які весь цей час молилися самі й закликали вірних до молитви за чесні вибори.

Спільно нам вдалося подолати чимало перешкод, уникнути багатьох непорозумінь, забезпечити реалізацію права громадян на чесні  та демократичні вибори.

Після 31 жовтня життя продовжуватиметься й далі. Вибори закінчилися, а їм на зміну приходять будні. Тому я закликаю всіх, хто є патріотом не на словах, а на ділі, до співпраці заради майбутнього України!

Нехай нашою спільною перемого стане добробут громади та рідного краю!

інформація прес-служби ОДА