4 жовтня відбулось засідання міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника міського голови Олени Лакомої.

У рамках засідання йшлося про підготовку Тернополя до опалювального сезону та заключення договору з газопостачальним підприємством.

Готовність об’єктів бюджетної сфери (навчальні, медичні заклади, установи культури, інші організації) до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років аналізував директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Василь Штопко. Він також повідомив, що підприємство виконало графік погашення заборгованості за газ, а 14,3 млн.грн. боргу відповідає розрахунковій різниці в тарифах, яку має повернути держава.

За словами Василя Антоновича, наразі актуальним та відкритим залишається питання підписання договору між ДК «Газ України» та КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» на постачання газу в опалювальний сезон 2010-2011 років.

Зауважимо, що ця проблема є пріоритетною і для інших міст України, а її вирішення сьогодні залежить від відповідної стратегії центральної виконавчої влади щодо забезпечення теплопостачання в домівках українців, пише сайт міськради