На тернопільських дільницях у день виборів не буде інформації про кандидатів на посаду міського голови, мажоритарників, а також про частину партій.

Як повідомив ZAXID.NET координатор кампанії громадського спостереження в Тернопільській області Святослав Липовецький, тернопільські ДВК не отримали від міської ТВК друкованих матеріалів про кандидатів на посаду міського голови, мажоритарників, а також про частину партій. Судячи з усього, їх уже й не буде

За його словами, щоб перевірити інформацію, «Опора» звернулася на одну з міських дільниць Тернополя (№33), де від голови ДВК Віктора Гурняка дізналася, що вчора при отриманні бюлетенів, було також отримано друковані матеріали лише з першою п’ятіркою 30 партій (з 43-х). Також немає жодних плакатів з інформацією про кандидатів на посаду міського голови та кандидатів- «мажоритарників». Окрім того, пан Гурняк повідомив цікаву деталь: самі інформаційні плакати є двох видів – одні чорно-білі, а інші із вставками синього кольору.

Святослав Липовецький додав, що одна з партій самотужки підготовила й роздрукувала сто плакатів, які ще сьогодні планують розвести на всі дільниці Тернополя. Залишається відкритим питання, чи погодяться голови тернопільських ДВК розміщувати плакати, підготовлені політичними партіями.