Оперативники Бережанського райвідділу внутрішніх справ затримали за підозрою у вчиненні крадіжки учня другокурсника Поморянського училища, повідомляє ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області.
На вихідні 17-річний парубійко приїхав додому в село Урмань, і замість допомогти батькам по господарству, поліз до сусідської хати.
Як розповіли оперативники райвідділу, підозрюваний, незважаючи на юний вік , вживає спиртне, тож, аби роздобути гроші на пляшку, вирішив обікрасти 80-річну пенсіонерку. Зайшовши на подвір’я потерпілої, спочатку довго розпитував пенсіонерку, що вона робить, куди ходить, а довідавшись, що бабуся збирається провідати родичів, котрі мешкають по сусідству, одразу склав план крадіжки.
Щойно бабуся покинула своє обійстя, як сусід заліз до хати. У сховку знайшов півтисячі гривень і з ними подався до найближчої крамниці вгощати себе і старшого брата випивкою.
Допоки потерпіла виявила пропажу, неповнолітній встиг решту грошей повіддавати до інших крамниць, де мав борги. Отож, вилучити крадене міліціонерам не вдалося, зате затримали підозрюваного. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.