Учасників та ветеранів АТО запрошують на фестиваль вакансій

02/07/2018 0
Розмір тексту:

«Фестиваль вакансій для ветеранів АТО» відбудеться у Тернополі 30 червня.

У програмі заходу передбачені презентації професій та спеціальностей, ярмарок кар’єри, анкетування ветеранів. Фестиваль стане територією, де відбуватиметься спілкування між роботодавцями та спеціалістами, які брали участь в АТО та перебувають в пошуку нової перспективної роботи. Він допоможе адаптуватися і соціалізовуватися воїнам, знайти себе. Фестиваль проходитиме паралельно з міжнародним проектом для дітей «Місто професій». Організовують його Міжнародний Альянс Братерської Допомоги, Центр працевлаштування та перекваліфікації ветеранів, національний проект «Місто професій» – Благодійний фонд «Місто професій».

– Чудова ідея в тому, щоб об’єднатися з «Містом професій» і налаштувати підприємців на те, щоб вони співпрацювали з ветеранами, учасниками бойових дій, щоб брали їх на роботу на пільгових або звичайних умовах, – каже Андрій Салагорник, представник ветеранського бізнесу, один з організаторів заходу. – З власного досвіду скажу, що життя розділилося на до і після війни. Дуже важко після повернення додому знайти себе в професії. В розвитку власного бізнесу можна знайти ту віддушину, себе і забути пережите, що було там. Моменти, які ми з побратимами проговорюємо коли зустрічаємось, що по приходу з війни був період, коли хотілося сильно пити, не знав де себе подіти. Тому дуже важлива є підтримка суспільства тут, в рідному місті, куди ти повертаєшся, підтримка сім’ї, звичайних людей в тилу. Після повернення не хочеться чути від водіїв маршруток: «Я тебе туди не посилав.». Це все впливає на психологічне і психічне здоров’я колишнього військового. Це величезна проблема і цей шлях – пропозиція роботи ветеранам, куди можна влаштуватися, де себе знайти, де пройти перекваліфікацію – це частина психологічної терапії, реабілітації для учасників АТО.

Під час заходу його відвідувачі не тільки зможуть ознайомитися із пропозиціями роботодавців, а й дізнаються де можна пройти перекваліфікацію чи отримати вищу освіту.

– Для мене було принципово після звільнення зі Збройних сил займатися допомогою учасникам АТО, військовослужбовцям, – зазначає Наталя Борисовська, співорганізатор проекту, ветеран війни, колишній військовослужбовець. – З власного досвіду розумію, що є проблема і її треба вирішувати. Тому на фестиваль крім роботодавців ми запросили представників навчальних закладів тому, що запитання від учасників АТО щодо навчання, отримання вищої освіти, перекваліфікації звучать досить часто. Наша мета – відійти від штампів. Війна ще є у нас всередині, але треба продовжувати йти вперед і потрібна підтримка суспільства, тому працюємо над цим питанням і йдемо вперед.

«Фестиваль вакансій для ветеранів АТО» та «Місто професій» розгорнуться у парку імені Тараса Шевченка. Триватимуть заходи із 12.00 до 15.00.

Ольга Трач

Фото автора

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...